کابینت ام دی اف در کرج

اکسین چوب از بهترین و بزرگترین تولیدکنندگان کابینت ام دی اف در کرج می باشد. این مجموعه کابینت سازی در کرج برای ساخت کابینت های خود از بهترین متریال ها از جمله یراق آلات و ورق های مرغوب استفاده می کنند.

استفاده از مواد اولیه مرغوب نظیر یراق آلات نکته بسیار مهمی در سیاخت کابینت می باشد زیرا که اگر لولا ها و یا دستگیره کیفیت لازم را نداشته باشد، بعد از چندوقت باز کردن و بستن درب ها دچار مشکل می شوند و به راحتی نمی توانید این کار را انجام دهید و گاهی حتی ممکن است درب به خوبی بسته نشود و چهره آشپزخانه شما را خراب می کند.

اکسین چوب به عنوان یکی از تولید کنندگان کابینت ام دی اف در کرج است که در عینی که سعی می کند همواره بهترین متریال را به کار ببرد، قیمت مناسبی هم داشته باشد.

اکسین چوب همواره برای ساخت کابینت های ام دی اف خود یک سری المان ها و استاندارد هایی را دارد که همیشه رعایت می کند، این استاندارد ها برابر هستند با :

۱- طراحی ظاهری مدرن و متناسب با محیط خانه و آشپزخانه با در نظر گرفتن سلیقه مشتری.

۲- استفاده از بهترین مواد برای ساخت کابینت ها.

بیشتر بخوانید: مزایا و معایب کابینت های مختلف در چیست؟

یک کابینت خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در این قسمت خلاصه ای از ویژگی های یک کابینت خوب توضیح داده ایم.

بدنه کابینت :

بدنه کابینت قسمت درونی کابینت را تشکیل می دهد. در اکسین چوب تمامی قسمت های تشکیل دهنده کابینت را از یک متریال می سازند یعنی قسمت های کناره ها و پنل ها زیری که معمولا از قفسه ها ضخامت کمتری را دارند.

باید کف و پشت کابینت ها به خوبی بهم متصل شود.

کابینت ام دی اف در کرج

کشوها:

در کشوها باید لوله های اتصالی در تمامی قسمت ها قرار گرفته شده باشد و کناره ها باید شیار مناسبی داشته باشند تا بتوانند از بدنه داخلی کشو حمایت کنند و همین طور باید از ضخامت خوبی برخوردار باشد.

پنل اصلی:

این بخش از کابینت بخشی است که دیده می شود، بنابراین خیلی مهم است که از متریال استفاده بشود که ظاهر زیبایی به کابینت بدهد و این که باید این صفحه یک دست باشد از نظر رنگ و جنس.

در این بخش قطعات قاب بهم متصل شده اند و پنل اتصالی با پیچ از درون بهم وصل شده است که در نهایت به بدنه اصلی وصل می شود.

حتما بخوانید: کابینت ام دی اف اکسین چوب چه ویژگی هایی دارد؟

چهارچوب:

در این قسمت از کابینت است که تمام شکل ظاهری کابینت دیده می شود، به هیچ عنوان نباید چوب و یا صفحه ای که در قسمت ظاهری وجود دارد ذره ای لکه یا رگه داشته باشد و یا حتی رگ ها کابینت ها با هم متفاوت باشد.

کابینت ام دی اف در کرج

در چهارچوب قاب ها و ریل با زبانه های بلندی بهم وصل شده اند و همین موضوع باعث شده است که وقتی دو قطعه چوب بهم وصل شدند خطی که در میان آن ها به وجود میاد ناپدید می شود.

در کابینت هایی که ساخت اکسین چوب هستند کشوهای جلویی و درب ها متریال یکسانی ساخته شده اند که این نشانگر این است که این کابینت ها کیفیت بالا و خوبی دارند.

پانوشت: کابینت ام دی اف در کرج، بهترین کابینت ام دی اف در کرج، ارزان ترین کابینت ام دی اف در کرج، کابینت ام دی اف خوب در کرج، قیمت روز کابینت ام دی اف در کرج

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + نه =